Preskočiť na obsah
Bogdan Czech

Stavebníctvo

Bogdan Czech

Výstavba obytných a neobytných budov

Obec
Svidník
Od roku
2012
IČO
46 610 502

Bogdan Czech

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
089 01 Svidník
Na trhu od
16. marca 2012
IČO
46 610 502
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Podnikanie v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Bogdan Czech

Bogdan Czech – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Svidník. Podniká od 16. marca 2012.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Bogdan Czech
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
46 610 502
Dátum vzniku
16. marca 2012
Miesto podnikania
089 01 Svidník
Živnostenský register
Okresný úrad Svidník, vložka č. 780-8622
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Bogdan Czech zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Bogdan Czech?

Miesto podnikania je v obci 089 01 Svidník.

Čím sa Bogdan Czech zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva.

Aké je IČO – Bogdan Czech?

IČO je 46 610 502.

Odkedy podniká Bogdan Czech?

Podnikanie začalo 16. marca 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Bogdan Czech podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bogdan-czech.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.